top of page

El emeğiyle üretilen kalbe bâde

tasarımlarının her biri

sihirli

dogadan

hikayeler

,

tasır

abstract-9.png

Etkileyici, yenilikçi ve geleceğe odaklanan kalbe bâde, geleneksel zenginliklerimizi modern bir yaklaşımla harmanladığı sürdürülebilir moda tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Markanın kreatif direktörü sanatçı ve tasarımcı Müge Erel Güzel’in yavaş moda vizyonu altında şekillenen kalbe bâde, 21. yüzyıl için lüksü yeniden tanımlıyor ve tamamı çevre dostu el yapımı ürünleriyle arzu edilen, gezegenimiz adına ihtiyaç duyulan markalardan biri olma konumunu vizyonuyla güçlendiriyor. 

Eklektik, çağdaş, romantik, sofistike –kalbe bâde ürünleri, Türk ustalarının el işçiliğindeki zirvesini temsil eder; detaylardaki özen ve ürün kalitesi yerel üretim etik değerleri açısından emsalsizdir.

Her biri eşsiz tasarımlardan oluşan doğal boyama koleksiyonu GODDESS BOTANICA yaşam ve moda kavramlarını çeşitli perspektiflerle irdeler. Kıyafetlerde günlük yerine sade ve şık bir personayı benimseyen koleksiyon, bitkilerle hiçbir kimyasal kullanılmadan renkleri tek tek elde verilmiş yavaş moda ürünlerinden oluşur. İnsanın, doğayla uyumlu biçimdeki birlikteliğinde değer yarattığı fikrinden yola çıkar.

Kapsül koleksiyon BLUE SHINE MARIN ise tabiatın zarafetini merkezine alan karizmatik ve konforlu bir estetik etrafında şekillenir. Çok işlevli ve tamamı tekstil sektöründeki stok fazlası doğal kumaşların tasarımla buluşarak ileri dönüşümüyle her bedende şık, sade ve konforlu kadın imajını güçlendiren tasarımlarla elde dikilmiştir.

Bitkileri merkezine alan ev dekorasyon ürünleri ve kişiye özel doğal boyama online eğitimleriyle kalbe bâde kadim bilgileri modernize ederek günümüze taşıyan bir dizi içerik gelişimini yönetmektedir.

Müge Erel Güzel’in koleksiyonlarının ardındaki hikâyeleri BLOG'da keşfedin.

 

abstract-12.png
abstract-1_edited.png
BD977C3C-3AE4-4F51-BF3B-6A444266FD85.jpg
bottom of page